Sigurd Persson plastbrosch

Sigurd Persson plastbrosch
Sigurd Persson plastbrosch
Sigurd Persson plastbrosch
Sigurd Persson plastbrosch
Sigurd Persson plastbrosch
Sigurd Persson plastbrosch
Sigurd Persson plastbrosch
Sigurd Persson plastbrosch

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SIGURD PERSSON, brosch, plast, signerad och daterad -96, längd 10 cm, originalask samt broschyr

442193

2017-02-22