Damsekretär i Louis XV-stil

Damsekretär i Louis XV-stil
Damsekretär i Louis XV-stil
Damsekretär i Louis XV-stil
Damsekretär i Louis XV-stil
Damsekretär i Louis XV-stil
Damsekretär i Louis XV-stil
Damsekretär i Louis XV-stil
Damsekretär i Louis XV-stil
Damsekretär i Louis XV-stil
Damsekretär i Louis XV-stil

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

DAMSEKRETÄR, Louis XV-stil mahognyfanér, mässingsbeslag, höjd ca 103, 92x46 cm

Proveniens: Rashammar

Slitage, ställvis blekt, nyckel saknas

442200

2017-02-25