Chuval 1800-tal

Chuval 1800-tal
Chuval 1800-tal
Chuval 1800-tal
Chuval 1800-tal

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

CHUVAL/ VÄSKFRONTSTYCKE, antik, Turkmenistan, sannolikt Yomut, ca 86x130 cm

Skador

442204

2017-02-22