Peru Moche

Peru Moche
Peru Moche
Peru Moche
Peru Moche
Peru Moche
Peru Moche
Peru Moche
Peru Moche

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

KRUS, lergods, Peru, Moche, (ca 100-800 e. Kr.) i form av ansikte, höjd ca 19 cm

Nagg, slitage, sprickor i godset

442232

2017-02-22