André Lanskoy färglitografi Fransk konst

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 500 SEK

ANDRÉ LANSKOY (Frankrike, 1902-1976), Journal d´un Fou, signerad och numrerad Lanskoy 56/100, färglitografi, 44x67 cm

442251

2017-02-23