Brickbord Butlers Tray

Brickbord Butlers Tray
Brickbord Butlers Tray
Brickbord Butlers Tray
Brickbord Butlers Tray
Brickbord Butlers Tray
Brickbord Butlers Tray

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BRICKBORD, sk. Butlers Tray, engelsk stil, mahogny, oval form, två delar, höjd ca 55, 119x90 cm

Slitage, repor på bordsskiva, smärre stötmärken på ben

442254

2017-02-22