Ferdinan Fagerlin oljemåljning
Valmis
2017-02-22
442256
| Korkein tarjous | 16 000 SEK |
| Arviointi | 20 000 SEK |
FERDINAND FAGERLIN (1825-1907): Allmogeinteriör med kvinna vid barn i vagga, signerad och daterad Ferd. Fagerlin Df, olja på duk, ca 47x 48 cm
Uppfodrad på pannå