Klubbat för:
16 000 SEK
20 000 SEK
FERDINAND FAGERLIN (1825-1907): Allmogeinteriör med kvinna vid barn i vagga, signerad och daterad Ferd. Fagerlin Df, olja på duk, ca 47x 48 cm
Uppfodrad på pannå
442256
2017-02-22