Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
KARI RIIPINEN (Finland, född 1952): "Warhol V" (svart), signerad och daterad -90, färgserigrafi, 13/150, bladmått ca 120x80 cm
Oramad
442261
2017-02-22
Gör en kostnadsfri värdering här