Klubbat för:
9 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
DEKORATIVA SKULPTURER, 1 par, i form av musketörer med hillebarder, patinerad metall, på träsockel, höjd ca 88 cm
Proveniens: Rashammar
Skador på träskaftet av hillebarderna
442267
2017-02-25
Gör en kostnadsfri värdering här