Dekorativa skulpturer i patinerad metall

Klubbat för:

9 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

DEKORATIVA SKULPTURER, 1 par, i form av musketörer med hillebarder, patinerad metall, på träsockel, höjd ca 88 cm

Proveniens: Rashammar

Skador på träskaftet av hillebarderna

442267

2017-02-25