Max Papart färgetsning/carborundum Fransk konst

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MAX PAPART (Frankrike 1911-1994), Komposition, signerad Max Papart 2/99, etsning och carborundum, bladstorlek 67x50 cm

442271

2017-02-23