Hollänsk skola oljemålning

Hollänsk skola oljemålning
Hollänsk skola oljemålning
Hollänsk skola oljemålning
Hollänsk skola oljemålning

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HOLLÄNDSK SKOLA (1600/1700-tal): Vandrare och åsnor, olja på pannå, ca 20x16 cm

Pannå med spricka, krackeleringar

442275

2017-02-22