Janina Pol oljemålning

Janina Pol oljemålning
Janina Pol oljemålning
Janina Pol oljemålning
Janina Pol oljemålning

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JANINA POL (Polen, 1924-2004), Akt 1, signerad J Pol, olja på pannå, 120x44,5 cm

Något märke/repa

442280

2017-02-22