Ikon med mässingsrisa
2017-02-25
442282
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
IKON med mässingsrisa, öst, ca 32x27 cm
Proveniens: Rashammar
Slitage