Ikon med mässingsrisa

Ikon med mässingsrisa
Ikon med mässingsrisa
Ikon med mässingsrisa
Ikon med mässingsrisa

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

IKON med mässingsrisa, öst, ca 32x27 cm

Proveniens: Rashammar

Slitage

442282

2017-02-25