Afrikansk pall

Afrikansk pall
Afrikansk pall
Afrikansk pall
Afrikansk pall
Afrikansk pall
Afrikansk pall

Klubbat för:

400 SEK

1 000 SEK

STOL, Afrika, skuret trä, höjd 16, diameter 23cm

Skador, slitage

442301

2017-02-24