Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
DANSMASK, Yoruba, Gelede-sällskapet, Nigeria, skuret och bemålat trä, höjd 31cm, metallstativ medföljer
Lagningar, skador, sprickor
442302
2017-02-24
Gör en kostnadsfri värdering här