Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
VÄGGPENDYL, rokokostil, Jack Mobeck Norrköping, förgylld, höjd 91 cm, nyckel och pendel finns
Proveniens: Rashammar
442338
2017-02-25
Gör en kostnadsfri värdering här