Väggpendyl i rokokostil

Väggpendyl i rokokostil
Väggpendyl i rokokostil
Väggpendyl i rokokostil
Väggpendyl i rokokostil
Väggpendyl i rokokostil
Väggpendyl i rokokostil

Klubbat för:

2 800 SEK

1 500 SEK

VÄGGPENDYL, rokokostil, Jack Mobeck Norrköping, förgylld, höjd 91 cm, nyckel och pendel finns

Proveniens: Rashammar

442338

2017-02-25