Cicim Tema

Cicim Tema
Cicim Tema
Cicim Tema
Cicim Tema

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

CICIM, Anatolien 1800-tal, ca 278x90 cm

CICIM, Anatolian, 19th century, 278x90 cm

Purchased in Turkey late 1980s

Provenance: Swedish private collection

slitage, skador, delar saknas, monterad på väv

442365

2017-02-28