Väggkonsoler

Väggkonsoler
Väggkonsoler
Väggkonsoler
Väggkonsoler
Väggkonsoler
Väggkonsoler
Väggkonsoler
Väggkonsoler
Väggkonsoler
Väggkonsoler

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VÄGGKONSOLER, 1 par, barockstil, bronspatinerad keramik, höjd 22 cm

Proveniens: Rashammar

Smärre nagg

442367

2017-02-25