Medalj

Medalj
Medalj
Medalj
Medalj
Medalj
Medalj

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

9 000 SEK

MEDALJ, 23 k guld, "För långvarig trogen tjänst", Gustav V, 1944, ripsband, höjd ca 5 cm, total vikt inkl. ripsband ca 31 g

Proveniens: Rashammar

Namngravyr, smärre repor, ringfästen vid ripsband 18 k guld

442377

2017-02-25