Matbord i teak
2017-02-22
442401
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MATBORD, teak och björk, 1900-talets mitt, höjd 72, 100x75 cm med 2 utdragsskivor a 40cm vardera
Slitage