Italiensk skola 16/1700-tal

Italiensk skola 16/1700-tal
Italiensk skola 16/1700-tal
Italiensk skola 16/1700-tal
Italiensk skola 16/1700-tal

Klubbat för:

10 500 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ITALIENSK SKOLA (16/1700-tal): Madonna med barnet, barock, olja på kopparplåt, ca 15,5x12 cm

Proveniens: Rashammar

Färgbortfall

442408

2017-02-25