Klubbat för:
12 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
HOBBE SMITH (Holland, 1862-1942), tillskriven, Rotterdams hamn, signerad H Smith, olja på duk, 101x151 cm
442417
2017-02-22
Gör en kostnadsfri värdering här