Venetiansk skola kretsen kring Diziani

Klubbat för:

15 500 SEK

Utropspris

15 000 SEK

VENETIANSK SKOLA (omkring 1730), kretsen kring Diziani: Rebecca vid brunnen, olja på duk uppfodrad på pannå, ca 35x45 cm

Proveniens: Rashammar

Retuscher

442426

2017-02-25