Tedosor Kina tenn

Tedosor Kina tenn
Tedosor Kina tenn
Tedosor Kina tenn
Tedosor Kina tenn
Tedosor Kina tenn
Tedosor Kina tenn
Tedosor Kina tenn
Tedosor Kina tenn
Tedosor Kina tenn
Tedosor Kina tenn
Tedosor Kina tenn
Tedosor Kina tenn

Klubbat för:

1 900 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

TEDOSOR, 4 st., tenn, Kina, 1900-talets början, pressad dekor av parställda hundar och fåglar samt blomsterslingor, med lock samt ställ, stämplar, höjd ca 15, 13x13 cm

Zustandsbeschreibung

442430

2017-02-25