Klubbat för:
1 900 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
TEDOSOR, 4 st., tenn, Kina, 1900-talets början, pressad dekor av parställda hundar och fåglar samt blomsterslingor, med lock samt ställ, stämplar, höjd ca 15, 13x13 cm
Zustandsbeschreibung
442430
2017-02-25
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner