FW Odelmark akvarell
2017-02-25
442444
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
FRANS WILHELM ODELMARK (1849-1937): Alhambra, signerad FW Odelmark Alhambra, akvarell ca 50x34 cm
Proveniens: Rashammar