Engelsk skola oljemålning

Engelsk skola oljemålning
Engelsk skola oljemålning
Engelsk skola oljemålning
Engelsk skola oljemålning

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ENGELSK SKOLA (1800-tal): Landskap, olja på duk, ca 35x45 cm

Proveniens: Rashammar

442445

2017-02-25