Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR(1900-tal): Orientalisk gränd, signerad Hassan, olja på duk, ca 92x62 cm
Proveniens: Rashammar
442453
2017-02-25
Gör en kostnadsfri värdering här