Edvard Perséus oljemålnig

Edvard Perséus oljemålnig
Edvard Perséus oljemålnig
Edvard Perséus oljemålnig
Edvard Perséus oljemålnig
Edvard Perséus oljemålnig
Edvard Perséus oljemålnig

Klubbat för:

9 600 SEK

Utropspris

12 000 SEK

EDVARD PERSÉUS (1841-1890): Läsande modell, signerad, olja på duk, ca 60x100 cm

Proveniens: Rashammar

442456

2017-02-25