Trento Longaretti, Vecchio con mantello rosso
Klubbat för:
9 600 SEK
Utropspris
12 000 SEK
TRENTO LONGARETTI (Italien, född 1916): Vecchio con mantello rosso e bambino, signerad T Longaretti och på baksidan daterad -76, olja på duk, 70x50 cm.
Signerad bok medföljer.
UTSTÄLLD
Galleria l´approdo, Turin, 1976, katalognr 25
442483
2017-02-26