Trento Longaretti, Vecchio con mantello rosso

Klubbat för:

9 600 SEK

Utropspris

12 000 SEK

TRENTO LONGARETTI (Italien, född 1916): Vecchio con mantello rosso e bambino, signerad T Longaretti och på baksidan daterad -76, olja på duk, 70x50 cm.
Signerad bok medföljer.

UTSTÄLLD
Galleria l´approdo, Turin, 1976, katalognr 25

442483

2017-02-26