Barnmöbel 1900-talets första hälft
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BARNMÖBEL, 2 dlr, 18/1900-tal, bemålad, bestående av skrivbord med låda, stol, skrivbordets mått höjd ca 68,5, 82x50 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen
Omarbetade, senare bemålning
442493
2017-02-23