Barnmöbel 1900-talets första hälft

Klubbat för:

2 000 SEK

2 000 SEK

BARNMÖBEL, 2 dlr, 18/1900-tal, bemålad, bestående av skrivbord med låda, stol, skrivbordets mått höjd ca 68,5, 82x50 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Omarbetade, senare bemålning

442493

2017-02-23