Erik Osslund oljemålning

Erik Osslund oljemålning
Erik Osslund oljemålning
Erik Osslund oljemålning
Erik Osslund oljemålning

Klubbat för:

1 800 SEK

1 200 SEK

ERIK OSSLUND (1913-82): Fjällandskap med bäck, signerad Erik Osslund 1950, olja på pannå, ca 32x40 cm

442510

2017-02-23