Lavakaméer 1800-tal

Lavakaméer  1800-tal
Lavakaméer  1800-tal
Lavakaméer  1800-tal
Lavakaméer  1800-tal
Lavakaméer  1800-tal
Lavakaméer  1800-tal

Klubbat för:

3 000 SEK

3 500 SEK

LAVAKAMÉER, 9 st., 1800-tal, en fattad i 18 k guld och två i 14 k guld, 2-3 cm

Två med skador, smärre slitage

442514

2017-02-23