Taklampa Muller Fres

Taklampa Muller Fres
Taklampa Muller Fres
Taklampa Muller Fres
Taklampa Muller Fres
Taklampa Muller Fres
Taklampa Muller Fres

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

TAKLAMPA, jugend, kuporna märkta Muller Fres, Frankrike 1900-tal, metall, totalhöjd ca 62 cm

Slitage, renoverad kompletterade, senare bronserad, kuppor med nagg vid fäste

442520

2017-02-23