H von C Kaspell oljemålning

H von C Kaspell oljemålning
H von C Kaspell oljemålning
H von C Kaspell oljemålning
H von C Kaspell oljemålning
H von C Kaspell oljemålning
H von C Kaspell oljemålning

Klubbat för:

12 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

H VON C KASPELL (Flandern, omkring 1840): Vilniusbataljen efter Rafael, troligen, olja på pannå, ca 38x55 cm

Proveniens: Rashammar

Pannå med spricka och retuscher, lagning

442543

2017-02-25