Klubbat för:
12 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
H VON C KASPELL (Flandern, omkring 1840): Vilniusbataljen efter Rafael, troligen, olja på pannå, ca 38x55 cm
Proveniens: Rashammar
Pannå med spricka och retuscher, lagning
442543
2017-02-25
Gör en kostnadsfri värdering här