Akvarell orientaliskt motiv

Akvarell orientaliskt motiv
Akvarell orientaliskt motiv

Klubbat för:

2 000 SEK

2 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Basar med män, akvarell, ca 28,5x23 cm

Proveniens: Rashammar

442547

2017-02-25