Salvador Dali färglitografi
Klubbat för:
8 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SALVADOR DALI (1904-1989), "Brave Cecile" ur "Three Plays by the Marquis de Sade Allegory", färglitografi, signerad samt numrerad 39/160, daterad 1967 i plåten, bildmått ca 47 x 35 cm
Blad något gulnat, fläckar i nederkant
442550
2017-03-02