Salvador Dali färglitografi

Salvador Dali färglitografi
Salvador Dali färglitografi

Klubbat för:

8 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SALVADOR DALI (1904-1989), "Brave Cecile" ur "Three Plays by the Marquis de Sade Allegory", färglitografi, signerad samt numrerad 39/160, daterad 1967 i plåten, bildmått ca 47 x 35 cm

Blad något gulnat, fläckar i nederkant

442550

2017-03-02