Oljemålning 1700-tal

Oljemålning 1700-tal
Oljemålning 1700-tal
Oljemålning 1700-tal
Oljemålning 1700-tal

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

PRAGSKOLAN (omkring 1700): Profet hittar vatten med stav, olja på duk, 35x28 cm

Proveniens: Rashammar

krackelerad

442551

2017-02-25