Charlotte Wahlström

Charlotte Wahlström
Charlotte Wahlström
Charlotte Wahlström
Charlotte Wahlström
Charlotte Wahlström
Charlotte Wahlström

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CHARLOTTE WAHLSTRÖM (1849-1924): Sommarlandskap med figurer, signerad Charlotte Wahlström, olja på pannå, ca 23x37 cm

442552

2017-02-23