Matbord England

Matbord England
Matbord England
Matbord England
Matbord England
Matbord England
Matbord England
Matbord England
Matbord England

Klubbat för:

36 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MATBORD, England, 1900-tal, Th Thomas Glenister Company, mahogny, höjd 74, 183x104 och 2 iläggsskivor a 61 cm vardera

Skivor med repor

442573

2017-02-23