Svensk Slott och herresäten
Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SVENSKA SLOTT och HERRESÄTEN, vid 1900-talets början. Red. Albin Roosval. Stockholm, Rikt illustrerad.
Röda samtida skinnband, guldpressad ram och vapen i guldtryck på främre pärm. 9 vol
Proveniens: Rashammar
442596
2017-02-25