Svensk Slott och herresäten

Svensk Slott och herresäten
Svensk Slott och herresäten

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SVENSKA SLOTT och HERRESÄTEN, vid 1900-talets början. Red. Albin Roosval. Stockholm, Rikt illustrerad.
Röda samtida skinnband, guldpressad ram och vapen i guldtryck på främre pärm. 9 vol

Proveniens: Rashammar

442596

2017-02-25