Klubbat för:
3 000 SEK
2 500 SEK
SKRIVBORD, 1900-talets början, jugend, profilerad skiva i marmor, bemålad, höjd ca 73, 50x123 cm, nyckel medföljer
Senare bemålad, slitage
442601
2017-02-24