Skrivbord jugend

Skrivbord jugend
Skrivbord jugend
Skrivbord jugend
Skrivbord jugend
Skrivbord jugend
Skrivbord jugend
Skrivbord jugend
Skrivbord jugend
Skrivbord jugend
Skrivbord jugend
Skrivbord jugend
Skrivbord jugend

Klubbat för:

3 000 SEK

2 500 SEK

SKRIVBORD, 1900-talets början, jugend, profilerad skiva i marmor, bemålad, höjd ca 73, 50x123 cm, nyckel medföljer

Senare bemålad, slitage

442601

2017-02-24