Albert Abbe oljemålning

Albert Abbe oljemålning
Albert Abbe oljemålning
Albert Abbe oljemålning
Albert Abbe oljemålning
Albert Abbe oljemålning
Albert Abbe oljemålning

Klubbat för:

10 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ALBERT ABBE (1889-1966) "Sommarkväll", olja på pannå, signerad Alb. Abbe, ca 40x30 cm

442609

2017-03-01