IB Kofod Larsen
Klubbat för:
6 800 SEK
Arviointi
5 000 SEK
Kuvaus
IB KOFOD LARSEN, stolar, 6 st, teak, 1950/60-tal, klädda i grå textil, sitthöjd ca 46 cm
Kuntoraportti
Smärre slitage
442613
Päivämäärä:
2017-03-01