Johan Runer brons 3 D

Johan Runer brons 3 D
Johan Runer brons 3 D
Johan Runer brons 3 D
Johan Runer brons 3 D
Johan Runer brons 3 D
Johan Runer brons 3 D
Johan Runer brons 3 D
Johan Runer brons 3 D

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

JOHAN RUNER (1861-1945): Längtan, signerad och daterad Runer -17 , brons, höjd med lös sockel i brons, höjd 16 cm

442620

2017-02-26