Jim dine färglitografi

Jim dine färglitografi
Jim dine färglitografi

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

6 000 SEK

JIM DINE (USA, född 1935),"The Astra Tool", 1985, ur sviten The Astra Set, signerad och numrerad Dine -85, 243/400, färglitografi, 60x50 cm, bladstorlek 89x63 cm

442629

2017-02-24