Design Bernt Friberg vas

Design Bernt Friberg vas
Design Bernt Friberg vas
Design Bernt Friberg vas
Design Bernt Friberg vas
Design Bernt Friberg vas
Design Bernt Friberg vas
Design Bernt Friberg vas
Design Bernt Friberg vas

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

5 000 SEK

BERNT FRIBERG, vas, Gustavsber, glaserat stengods i blått och grått, signerad och daterad -75, höjd ca 25 cm

442653

2017-02-26